Ücretsiz takip programı

Ücretsiz takip programı

Ücretsiz telefon takip programı özelliklerinden bazıları şunlardır:

  1. Cep takip Android cihazlar için 24 saat ücretsiz veya deneme olarak kullanılabilen kapsamlı bir izleme ve güvenlik uygulamasıdır. Kayıp veya çalıntı cihazları bulma, uzaktan kamera ve mikrofon kontrolü gibi özelliklere sahiptir.
  2. Android, iOS, Windows ve macOS gibi farklı platformlardan kontrol panel girişi ile ücretsiz bir takip ve güvenlik uygulamasıdır. Cihazınızı haritalarda izlemenize, uzaktan verilerinizi silmenize ve hırsızlık durumunda alarm çalmasına olanak sağlar.
  3. Sadece android cihazlarda çalışan 24 saat ücretsiz olarak sunulan bir hizmettir. Kayıp veya çalıntı seçeneği ile cihazınızı bulmanızı sağlar. Ayrıca cihazınızı uzaktan kilitleme, verileri silme ve siren çalma gibi özelliklere de sahiptir.
  4. Cihaz bulma özelliği Android cihazlarınızı bulmanıza ve yönetmenize yardımcı olan bir hizmettir. Cihazınızı haritalarda izleyebilir, uzaktan kilitleyebilir, verileri silme seçeneğine sahiptir.

Cep takip 24 saat ücretsiz takip programı, genellikle temel izleme ve bulma özelliklerini sunar. Ancak, daha gelişmiş özelliklere veya ayrıntılı raporlama seçeneklerine ihtiyaç duyarsanız, ücretli sürüme geçilmesi uygun bir tercih olabilir. Ayrıca, herhangi bir takip programı kullanmadan önce yasalara uygun olduğundan emin olmanız ve izinsiz takip yapmaktan kaçınmanız önemlidir.

İletişimLisans Satın AlYükle

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir